9.Cvičák

28. ledna 2011 v 17:57
Takže je tady neděle a s tím i další cvičák. Začnu od rána. Vyšli jsme tak trochu pozdě. 8:20 a 8:45 to začíná. Ja vím že to je 25 minut, ale cvičák je až na druhé straně Svitávky. No ale samozdřejmě sme to stuhli :D necekaně. Museli jsme ale jit docela rychle.
No takže sme dosli na cvicak brzo. Minule páníčka zapoměla kartičku( do které se píše datum, kdy tam deme) proto to chtěla zapsat teď. Ale ´Kikina´byla tak hodna, že nam to nepsala :D SUPR máme o cvičák víc.


Vydali jsme cvičit. Začli jsme jako obvykle s přivoláním. Ale jelikož nám bylo 16 psů (páníčka to schválně počítala) tak to šlo hoodně pomalu. Ale dočkala sem se. Páníčka mi dala volno. Ja jsem poodběhla, páníčka mě zavolala, já přiběhla a sedla si před páníčku. Páníčka mě přivázala a šli jsmee na naše místo v řadě. A zase sme čekali a čekali. Když KONEČNĚ všichnii udělali přivolání Kikina naznala že je nas tady moc.
Proto mě-zlatyho retrivra Laky a 3 fenky německýho ovčáka :Pegy, Mery a Ody dala na starost jinymu cvičiteli (my jsme ze cvičáku asi nejlepší). Ten se každýmu z nás věnoval zvlášť. Cvičíli jsme chůzi u nohy, sedni, lehni, vstaň, k noze, ja i štěkěj, odložení a nově odložení za pochodu. To jsme šli a páníčka měla vykřiknout lehni a ja sem měla HNED lehnout a zustat na miste. To se nám všem povedlo hned napoprvi. On (myslim že se jmenuje Michal) mě pochválil. že prej umim poslouchat. A páníčka taky říkala že se mi dneska snad rozsvitilo v hlavě :D. Asi to je pravda. Páníčka udělala i moje dvě fotky tak tady jsou:
Tady na té fotce je za mnou cvičák. Páníčka vyfotí ještě lepší fotky cvičáku. Někdy tam deme jen tak na procházku tak treba tak.
No tak to bude asi všechno mějte se pá

S pozdravem štěně Laky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama