8.Cvičák

28. ledna 2011 v 17:57
Takže cvičák se blíží konci cvičení!! Už jenom 4 cvičáky a bude konec... páníčka přemíšlí, že potom zůstaneme členem kynologickýho lklubu.
To má jisté + a -
+ můžeme kdykoliv jít na cvičák
+ můžeme se zůčastnit výcviku základní poslušnosti (teda spíš pokračovat)
- páníčka musí odpracovat několik hodin (já přesně nevím kolik)
- samozdřejmě to musíme zaplatit (nějak 300Kč za rok)


No takže zpět k výcviku...
Ten den co byl cvičák bylo hrooozně zima. Teda mě to moc nevadilo, ale páníčka skoro zmrzla :D. Na cvičák jsme přišli trochu brzo. To ale nevadilo chvilku před nama přišlo štěně německého ovčáka, takže jsme si hráli.. :D Byl to hrozny strašpitel. Dorážel na mě a když sem se chtěla bránit, tak utekl :) Baba jedna..
No cvičili jsme cviky jako obvykle: Sedni, lehni, vstaň, chůzi u nohy, po kladině, přivolání... Možná bych si ještě na něco vzpoměla..
Nejlepší ze všeho bylo asi přivolání: páníčka mě dala volno, ja sem poodběhla kousek dál, potom mě přivolala, já jsem kráásně přišla a sedla si hezky rovně před páníčku. Kdo by to pro ty párečky neudělal.
Ale ostatní bylo nic moc. Nedavala jsem pozor a páníčka mě pořád okřikovala... Děs. Tento cvičák bylo na cvičáku hoodně psů cca 15. Já s páníčkou jsme byli vedle border kolie Mates a německého boxera (ten nevim jak se jmenoval)
Na ostatní povely jsem nebyla tak dobrá.. jo! kladina se mi taky povedla..když ja tak ráda lezu po různých lavečkách atd...
A jako nevej cvik jsme měli přeskočit překážku :( To bylo docela blby. Ja jsem to párkrát obešla, ale pak mě páníčka donutila to přeskočit. Tak jsem to přeskočila třikrát a to jí stačilo..

Tak to bude asi z tohoto cvičáku všechno.... Už se ale těším na další!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama