6. a 7. Cvičák

28. ledna 2011 v 17:56
6. a 7. cvičák byl teoreticky stejny. Že prej nejevím známky nějakeho pokroku (az na par vyjimek). Jelikoz cvčitelé měli den předtím nějaký večírek narozenit tak byl cvičák přesunut na 10:00. Páníčka to celkem ocenila, jelikož jo nebavi vstavat tak brzo aji o vykendě.( ja tak vstavam normalne takže mi to je jedno) A jelikož byla v sobotu rano byla na dni otevřených dveří, tak taky vstavala brzo.


No došli jsme trochu brzo, tak jsme čekali, až přijdou ostatní. Až přišli( což bylo asi tak za 15 minut) tak jsme tačli cvičit.
Cvičili jsme: sedni, lehni, vstaň, ke mě, k noze, štěkej, chůzi u nohy a potom chůzi po kladině.
Nejlíp jsem uměla štěkej. To mi zdůraznila i páníčka. Koneckonců toto je jediný cvik, který zvládám stoprocentně.... A přivolání taky nebylo špatný.Přiběhla jsem hned (kdo by taky nepřiběhl pro takovej dobrej salam :D) Chuze u nahy asi tak na 50 procent. Ale příště bydu určitě lepší!! T vím, páníčka se mnou chce hodně cvičit!!

No a jinak na cvičík přibyli štěňata. Asi tak 3ovčáci, 1 labrador, potom už dospělí psi: knírač (nebo něco podobnýho), no a na jiny si tet nemužu vzpomenout, ale nějací tam určitě byli....

Bylo to dobrý..... ten labrador se jmenuje Bára. Je asi tak hezká jako já :D Já sem tam ale pořád jako jediný zlatý retrívr... Mno neva přibydou...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama