14. Cvičák, neboli Vánoční vycházka

28. ledna 2011 v 18:00
Dnes byl velmi zajímavý cvičák. Přišli sme s páníčkou na cvičák a postupně se sešli všichni. Pak někdo navrhl že bychom mohli na tu Vánoční vycházku. Návrh se hned ujal. Vyrazilo nás tedy 10 psů nebo kolik a samozdrejmě i páníčci. Přešli jsme státní (což v našem počtu nebyla žádná sranda) a vydali se na procházku.

Jakmile sme došli na první louku měli sme zkoušet přivolání. Šla jsem s páníčkou kousek dál a ona mi odepla vodítko a dala volno. Já sem odběhla. Ona mě zavolala a já hned přišla. Kdo by taky nepřišel za salámkem xD. Na další louce jsme dělali nějaké základní povely (sedni, lehni, vstaň, štěkěj, k noze,...) a na další znovu přivolání. Nějak to ale nešlo. Border kolie Mates se někde zasekl a já sem chytla amok a běhala a běhala a běhala.... Nakonec sem ale samozdřejmě přišla. Nejlepší přivolání měl Fram (což je pes cvičitelky Andreji).
Bylo tam aji pozdvižení. Nějakej pes se odvázal a kličkoval mezi nama. Jeho páníček měl co dělat aby ho chytil.
No bylo to hezké ale vše musí zkončit. Jak jsme se vrátili na cvičák a všichni se rozešli Andrea páníčce řekla že jak měli projednávat to vrácení peněz páníčce jelikož jí není 18, neprošo. Ale navrhla že bychom mohlli chodit dál. Já a páníčka jsme souhlasili. HURÁÁÁÁÁ
Takže budeme na cvičák chodit i nadále.Sem tak ráda i páníčka.

Tak to je z dnešního cvičáku vše. Vaše Laky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama