13.Cvičák

28. ledna 2011 v 17:58
I když jsem sem psala že je cvičáků jenom 12 tak jmse byli na 13. a půjdeme i na další. Na ten další už se těším bude sice až 3.1.2010 ale to nevadi. Pujdeme totiž všichni ze cvičáku na vánoční procházku. Bude to sranda byde nás alespoň takovejch 20 psů a samozdřejmě i páníčků a páníček. Já půjdu s páníčkou.


No zpět ale ke dnešnímu cvičáku. Byla to sranda. Páníčka říkala že mi to šlo. No...potom taky ale
říkala že sem našla kamarádku.
A to je pravda. Byla tam labradorka Barča a my sme si spolu pořád hráli a dováděli. Když šla na přivoání Barča zdrhla za mnou. Když jsem šla na přivolání já zdrhla jsem za Barčou. Prostě sranda.
No a jinak byla pěkná zima. Přišli jsme tam a byli tak už dva psi: labradorka- která je mimochodem moje jmenovkyně (Laky), a nějaká černá doga.
Tak jsme chvlku cvičili ve třech a potom se přidali i ostatní co mezitím přišli.

No jak sem říkala na začátku docela mi to šlo.
Sedni, lehni, vztyk, štěkej, cůzi u nohy, no a určo eště něco sem zvladla suprově. To přivolání bylo ale nic moc. Na kladině jsme nebyli jelikož je tam sníh a ještě bych spadla. Stajně jako překážka.
No tak a jsme na konci dnešního cvičáku. Domů nás zavezl páníček jelikož mu moje mladá páníčka volala protože byla zima. Já sem to taky uvítala xD. Aspoň sem i nemusela namáhat nožičky.

Tak to bude asi všechno tak se mějte páááá
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama